صفحه اصلی آموزش مجازی دانلود
* ایمیل
* رمز عبور

مواد درسی و ساعات تدریس پایه اول دوره متوسطه اول

 
مواد درسی و ساعات تدریس پایه اول دوره متوسطه اول

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، در جلسه شورای عالی آموزش و پرورش که در سالن جلسات دفتر وزارتی برگزار شد، ابتدا گزارش عملکرد یکساله وزارت آموزش و پرورش در زمینه تحول بنیادین توسط مهدی نوید ادهم دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش ارایه شد و در ادامه از تلاش‌های وزیر آموزش و پرورش، معاونان، مدیران و دست اندرکاران قدردانی شد.

در این جلسه مواد درسی و ساعات تدریس هفتگی پایه اول دوره متوسطه اول که در راستای تحقق اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و مبتنی بر برنامه درسی ملی به تصویب شورای عالی آموزش و پرورش رسیده است، شامل ۲ ساعت قرآن، ۲ ساعت معارف اسلامی، ۴ ساعت زبان و ادبیات فارسی، ۲ ساعت زبان عربی، ۲ ساعت زبان خارجی، ۳ ساعت علوم تجربی،۴ ساعت ریاضیات، ۲ ساعت تربیت بدنی و سلامت، ۳ ساعت مطالعات اجتماعی، ۲ ساعت فرهنگ و هنر، ۲ ساعت کار و فناوری و ۲ ساعت تفکر و سبک زندگی و در مجموع، ۳۰ ساعت است که در پنج روز هفته برنامه‌ریزی و اجرا خواهد شد.

در این جلسه اعضای شورای عالی آموزش و پرورش مراتب سپاس و قدردانی خود را از ابلاغ سیاست‌های کلی آموزش و پرورش توسط مقام معظم رهبری اعلام کردند.

تاریخ تنطیم : جمعه 27 اردیبهشت ماه 1392
فرم ثبت نظر
نام
آدرس ايميل
* متن نظر
* متن کنترلی را وارد کنيد

در اين بخش نظری ثبت نشده است.

سایت موسسه کنکور ونوس

وب سایت آموزش کنکور موسسه ونوس

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت آخرین اخبار آموزشی نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

* نام
تلفن همراه
* ایمیل

پیام امروز

خداوند بي نهايت است و بدون مكان و زمان، اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي گردد.

ملاصدرا